КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 56 "КАТЮША" СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Національно-патріотичне виховання

План заходів

з національно – патріотичного виховання

дошкільників  Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу №56 «Катюша» Слов’янської міської ради Донецької області» на 2019 – 2020 н. р.

Термін

Організаційно – методична робота

1.

Систематизувати нормативно – правові документи з питань патріотичного виховання.

Завідувач, вихователь – методист

2.

Забезпечити висвітлення заходів національно – патріотичної спрямованості, які реалізуються закладом на сайті ДНЗ.

Томенко А. В.

3.

Забезпечити організаційно – методичний супровід модернізації змістовного наповнення національних куточків в групах  ДНЗ.

4.

Систематизувати в методичному кабінеті навчальні посібники, методичну та художню літературу з питань патріотичного виховання.

Робота з педагогами

1.

Провести консультацію для педагогів: «Національний куточок в групі: методичні аспекти»

2.

Організувати серед вихователів груп огляд національних куточків.

3.

Провести консультацію для педагогів:

• «Виховуємо громадянина (морально – правові аспекти)»;
  • «Національно – патріотичне виховання у ситуації соціального неспокою: змінюємо підходи»;
  • «Особливості організації роботи з патріотичного виховання з дітьми дошкільного віку. Сучасний погляд»

Січень

Робота з дітьми

1.

Залучати дітей до читання та обговорення творів про Батьківщину, малу Батьківщину.

2.

Проводити з дітьми дидактичні ігри патріотичного спрямування, народні ігри та спортивно – патріотичні.

3.

Спонукати дітей до участі у розмовах, бесідах про події у рідному місті, про визначні місця рідного краю із використанням фотографій, ілюстрацій, відеоматеріалів.

4.

Провести тематичні екскурсії для дітей до природних об’єктів та пам’ятних місць.

Травень - Листопад

Вихователі, батьки

5.

Залучити дітей до тематичної LEGO – виставки «Моє рідне місто Слов’янськ»

Січень

Вихователі, батьки

6.

Залучати дітей до участі у національних святах і розвагах.

Робота з батьками

1.

Залучати батьків до участі у виставках дитячих робіт, конкурсах, національних святах і розвагах.

2.

Висвітлювати в батьківських куточках питання національного виховання дошкільників, розміщувати  відповідні поради та рекомендації.

3.

Провести консультації для батьків:

• «Як привчати дошкільника до праці»;
  • «Дітям про соціальні конфлікти»;
  • «Патріотизм плекається в родині».