КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 56 "КАТЮША" СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Наш дитячий садок

Дошкільний заклад №56 «Катюша» засновано в 1985 році. Відвідують його 244 малюка. Працюють 11 груп: 3 групи раннього віку, 8 груп дошкільного віку, з них: 2 групи компенсуючого типу - спеціальні для дітей з порушенням мови. В штаті дитячого садка 20 педагогів (практичний психолог, 2 учителя-логопеда), медсестра; вихователів вищої категорії – 3, першої – 8, другої – 4, спеціалістів – 5. В яслах-садку №56 «Катюша» працюють люди енергійні, творчі, талановиті. Чимало нетрадиційного вносять у роботу з дітьми, щоб вони зростали розвиненими, освіченими вихованцями. Велику увагу приділяють педагоги спортивно-оздоровчій роботі, українській мові, народознавству, еколого-валеологічній освіті, інтелектуальному розвитку, ознайомленню з образотворчим мистецтвом тощо.

Педагоги розуміють, що дитина неповторна особистість, зі своїми нахилами, потребами, особливостями, тому головною метою бачать:

• забезпечити фізичне і психічне здоров’я дошкільнят;

• подарувати малятам радість спілкування; стати їх друзями і партнерами в усіх справах;

• дати можливість розкрити творчі здібності малят;

• прагнути, щоб заняття і розваги були їм бажані, цікаві і пізнавальні.

Кількість дітей - 244

Кількість груп - 11

Кількість груп для дітей раннього віку - 3

КІлькість груп для дітей дошкільного віку - 8 (2 групи для дітей з вадами мовлення)