Педагогічний колектив

Доброзичливий, дружний, працьовитий колектив кожного ранку з радістю  вітає маленьких вихованців. Створює всі умови для творчого, різнобічного, духовно-морального розвитку підростаючого покоління. У нашому садочку панує гармонія, щирість і любов до дітей. Тут дітям тепло і затишно.                                                                                                                                                            Особливість педагогічного колективу полягає в єдності, креативності висококваліфікованих педагогів і перспективних молодих спеціалістів. Тут живуть своєю душою професіонали своєї справи, котрі разом із керівником закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів модернізації освітньо-виховного процесу.